Garážové brány bez dverí
Sekčné garážové brány

Sekcionálne brány sa otvárajú smerom nahor takže Vám poskytujú maximum miesta pred  bránou aj za bránou. Brány sa podľa stavebných možností zasúvajú pod strop. Ide o najekonomickejší a ľuďmi najobľúbenejší  typ garážovej brány.

Sekcionálne brány firmy Profibrány sú symbolom kvality, bezpečnosti a inovácií. Spoločnosť už roky prináša na trh produkty, ktoré kombinujú moderný dizajn s vysokou funkcionalitou a odolnosťou. Tieto brány sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám najnáročnejších zákazníkov. Ponúkajú širokú škálu možností prispôsobenia, od rôznych farieb a materiálov, až po možnosť integrovať rôzne typy ovládania a bezpečnostných prvkov. Vďaka skúsenostiam a odborným znalostiam týmu firmy Profibrány, môžu zákazníci očakávať brány, ktoré sú nielen esteticky príťažlivé, ale aj praktické a trvácne. Sme hrdý na to, že jej sekcionálne brány sú viac, ako len produkt sú to riešenia, ktoré zjednodušujú život jej zákazníkom, zvyšujú bezpečnosť ich domov a zároveň prispievajú k ochrane životného prostredia. Takže ak hľadáte spoľahlivosť, kvalitu a bezpečnosť sekcionálna brána je tou správnou voľbou.

Priemyselné sekčné garážové brány

V rámci sekciových brán tvoria priemyselné garážové brány samostatnú kategóriu.

Priemyselné brány sú prevažne určené do  priemyselných objektov, výrobných a skladovacích hál .  Ide o brány s väčšími rozmermi. Minimálna výška priemyselných brán je 3000mm. Medzi hlavné výhody patria spoľahlivosť,  výborné tepelnoizolačné vlastnosti vďaka panelom zatepleným polyuretánovou penou a široká škála typov kovania, ktorá umožňuje montáž brány takmer do všetkých  typov stavebných otvorov. Brány je možné doplniť oknami, čo vnesie do priemyselných priestorov slnečné svetlo.

Druhy priemyselných kovaní

  • Štandardné kovanie preklad 400mm
  • Zvýšený zdvih preklad nad 1000mm
  • Šikmý zdvih preklad min 400mm kopíruje sklon strechy
  • Vertikálne kovanie brána sa vysúva kolmo hore
Panely

Vyrobíme všetky farby sekčných brán podľa RAL vzorkovníka a fóliované brány k plastovým oknám.

Povrchová úprava panelov
Cenová kalkulácia
""
1
Firma
Motor
Montáž
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right